Представлено 8 товаров

Многоразовая тканевая маска для лица с эстонским дизайном

Мы в SEIK считаем, что каждый день должен быть полон приключений. Даже в изменившихся обстоятельствах мы должны быть веселыми и предприимчивыми. Неважно, встречаетесь ли вы с друзьями, путешествуете на общественном транспорте или путешествуете по миру — всегда носите с собой многоразовую маску для лица. Для приключений, встреч с друзьями и любимыми главное иметь тканевую маску для лица. Маски имеют удобный крой, защищающий рот, нос и подбородок. Маски для лица многоразовые, а также их можно стирать.

Выберите свою любимую маску для лица!

тканевая маска SEIKist

Eriline тканевая маска - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne тканевая маска. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib тканевая маска.
  • тканевая маска ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga тканевая маска siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - тканевая маска on kohal paari päevaga
  • Loodame, et тканевая маска muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas тканевая маска seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #тканевая маска.

Milline тканевая маска valida?

  1. Mõtle, milline тканевая маска sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- тканевая маска.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni тканевая маска pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #тканевая маска.
Korduma kippuvad küsimused
Millal тканевая маска kohale jõuab?
Kui tellida тканевая маска tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. тканевая маска jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. тканевая маска, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida тканевая маска?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane тканевая маска ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. тканевая маска on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui тканевая маска  ei sobi?
Kui sulle тканевая маска ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib тканевая маска toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas тканевая маска tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.