Отображение единственного товара

Минималистичные календари с позитивными задачами от SEIK

Ежедневная насыщенная жизнь может заставить вас забыть, как важно помогать другим, обнимать или говорить «Я люблю тебя», поэтому Счастливый календарь — хороший помощник, чтобы напомнить вам о таких простых вещах. Вы можете быть уверены, что вызовете улыбку на лицах своих близких с помощью календаря, и ваши собственные глаза тоже засияют.

Начните делать добро с Счастливым календарем.

календарь SEIKist

Eriline календарь - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne календарь. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib календарь.
  • календарь ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga календарь siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - календарь on kohal paari päevaga
  • Loodame, et календарь muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas календарь seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #календарь.

Milline календарь valida?

  1. Mõtle, milline календарь sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- календарь.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni календарь pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #календарь.
Korduma kippuvad küsimused
Millal календарь kohale jõuab?
Kui tellida календарь tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. календарь jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. календарь, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida календарь?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane календарь ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. календарь on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui календарь  ei sobi?
Kui sulle календарь ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib календарь toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas календарь tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.