Календарь счастья - Присоединяйтесь к задаче делать добро каждый день!

Календарь счастья — это уникальный календарь, в каждом дне которого содержится хороший, простой и красивый челлендж, который делает день людей счастливее и мотивирует нас на маленькие добрые дела, которые имеют большое значение. Например, действие может заключаться в том, чтобы поблагодарить кого-то, обнять кого-то или просто улыбнуться. Такие маленькие вещи, которые мы легко забываем.

Присоединяйтесь к цели делать добро каждый день!

Товаров, соответствующих вашему запросу, не обнаружено.

календарь счастья SEIKist

Eriline календарь счастья - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne календарь счастья. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib календарь счастья.
  • календарь счастья ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga календарь счастья siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - календарь счастья on kohal paari päevaga
  • Loodame, et календарь счастья muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas календарь счастья seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #календарь счастья.

Milline календарь счастья valida?

  1. Mõtle, milline календарь счастья sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- календарь счастья.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni календарь счастья pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #календарь счастья.
Korduma kippuvad küsimused
Millal календарь счастья kohale jõuab?
Kui tellida календарь счастья tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. календарь счастья jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. календарь счастья, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida календарь счастья?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane календарь счастья ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. календарь счастья on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui календарь счастья  ei sobi?
Kui sulle календарь счастья ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib календарь счастья toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas календарь счастья tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.