Отображение единственного товара

Блокнот - планируйте свою повседневную жизнь с ежедневниками

Блокноты и ежедневники — удобные повседневные инструменты. Начните с того, что запишите свои цели, составьте список дел и создайте новые привычки. Держите его на своем столе или в другом месте, чтобы вы всегда могли записать всю важную информацию.

Начните использовать блокноты уже сегодня!

блокноты SEIKist

Eriline блокноты - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne блокноты. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib блокноты.
  • блокноты ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga блокноты siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - блокноты on kohal paari päevaga
  • Loodame, et блокноты muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas блокноты seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #блокноты.

Milline блокноты valida?

  1. Mõtle, milline блокноты sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- блокноты.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni блокноты pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #блокноты.
Korduma kippuvad küsimused
Millal блокноты kohale jõuab?
Kui tellida блокноты tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. блокноты jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. блокноты, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida блокноты?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane блокноты ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. блокноты on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui блокноты  ei sobi?
Kui sulle блокноты ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib блокноты toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas блокноты tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.