Отображение единственного товара

Дневники по установлению целей для реализации ваших мечт

Начни действовать сегодня, чтобы достичь свои мечты. Дневники с целями — все, что тебе нужно, чтобы реализовать свои мечты и цели. Дневники о личном развитии, продуктивности, систематизации мышления и любви к себе.

дневники продуктивности SEIKist

Eriline дневники продуктивности - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne дневники продуктивности. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib дневники продуктивности.
  • дневники продуктивности ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga дневники продуктивности siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - дневники продуктивности on kohal paari päevaga
  • Loodame, et дневники продуктивности muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas дневники продуктивности seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #дневники продуктивности.

Milline дневники продуктивности valida?

  1. Mõtle, milline дневники продуктивности sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- дневники продуктивности.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni дневники продуктивности pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #дневники продуктивности.
Korduma kippuvad küsimused
Millal дневники продуктивности kohale jõuab?
Kui tellida дневники продуктивности tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. дневники продуктивности jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. дневники продуктивности, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida дневники продуктивности?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane дневники продуктивности ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. дневники продуктивности on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui дневники продуктивности  ei sobi?
Kui sulle дневники продуктивности ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib дневники продуктивности toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas дневники продуктивности tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.