Happy Calendar — настенный календарь, который вдохновляет

Календарь счастья — это уникальный календарь, в котором каждый день наполнен простым добрым делом, которое делает день человека счастливее и мотивирует нас на маленькие добрые дела, которые очень важны. Например, задачей может быть объятие или простая улыбка. Маленькие вещи, которые мы легко забываем. Размер настенного календаря 30х60 см. Он напечатан на высококачественной бумаге и упакован в красивую коробку, что делает его отличным подарком.

Будьте счастливы с сегодняшнего дня.

Товаров, соответствующих вашему запросу, не обнаружено.

настенный календарь SEIKist

Eriline настенный календарь - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne настенный календарь. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib настенный календарь.
  • Kõik настенный календарь on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga настенный календарь siin.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - настенный календарь on kohal paari päevaga
  • Loodame, et настенный календарь muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas настенный календарь seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #настенный календарь.

Milline настенный календарь valida?

  1. Mõtle, milline настенный календарь sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- настенный календарь.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni настенный календарь pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #настенный календарь.
Korduma kippuvad küsimused
Millal настенный календарь kohale jõuab?
Kui tellida настенный календарь tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. настенный календарь jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. настенный календарь, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida настенный календарь?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane настенный календарь ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. настенный календарь on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui настенный календарь  ei sobi?
Kui sulle настенный календарь ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib настенный календарь toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas настенный календарь tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.