Журнал тренировок — планируйте тренировки, отслеживайте результаты, наблюдайте за прогрессом

Хотели бы вы лучше структурировать свои тренировки и диету? Вы хотите ставить цели, которые повысят вашу удовлетворенность собой и приведут к лучшей физической форме и производительности? Этот дневник тренировок дает вам возможность установить цели, которых вы хотите достичь, и шаги для достижения желаемого результата. Потому что не более ли вероятно, что вы предпримете шаги для достижения своих целей после того, как они были сформулированы или записаны? Записывая свои тренировки, вы сможете проанализировать, что было хорошо в вашей тренировке и что вы могли бы сделать лучше, чтобы получить желаемые результаты быстрее.

Товаров, соответствующих вашему запросу, не обнаружено.

дневник тренировок SEIKist

Eriline дневник тренировок - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne дневник тренировок. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib дневник тренировок.
  • дневник тренировок ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga дневник тренировок siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - дневник тренировок on kohal paari päevaga
  • Loodame, et дневник тренировок muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas дневник тренировок seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #дневник тренировок.

Milline дневник тренировок valida?

  1. Mõtle, milline дневник тренировок sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- дневник тренировок.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni дневник тренировок pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #дневник тренировок.
Korduma kippuvad küsimused
Millal дневник тренировок kohale jõuab?
Kui tellida дневник тренировок tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. дневник тренировок jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. дневник тренировок, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida дневник тренировок?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane дневник тренировок ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. дневник тренировок on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui дневник тренировок  ei sobi?
Kui sulle дневник тренировок ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib дневник тренировок toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas дневник тренировок tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.