INSPIRATSIOON IGAKS PÄEVAKS, ILUS DISAIN TERVEKS AASTAKS

Tegude Kalender on kalender, mille igale päevale on kirjutatud üks lihtne ja armas tegu, olgu selleks siis sõbra kallistamine või vanadele sõpradele kirjutamine. Igapäevane kiire eluviis võib panna unustama, kui tähtis on teiste abistamine, kallistamine või “Ma armastan sind” ütlemine, seepärast ongi Tegude Kalender Sulle hea abimees, mis sellised lihtsad asjad meelde tuletab. Võid kindel olla, et tood naeratuse oma kallite inimeste näole ja ka enda silmad säravad.

MIS?

Juba vanakreeklastest filosoofid uskusid, et õnnelik olemine on elu tähtsaim eesmärk. Usume, et meie kalender on selle eesmärgini jõudmiseks hea abiline.

KELLELE?

Kalender on mõeldud kõikidele – rõõm on miski, mida ei saa kellelegi keelata ning sellel puuduvad piirid.

MIKS?

Tegude Kalendris on igale päevale kirjutatud üks tore tegu, näiteks „Kallista kedagi“, „Naerata“ või „Küpseta pannkooke“. Sellised pisikesed teod panevad Su igat päeva nautima.

DISAIN

Tegude Kalender ei ole lihtsalt kalender ja heategudekogum, vaid ka väga hea sisustuselement. Aastate jooksul on kujundus muutunud aina stiilsemaks ning nii illustratsioonid kui ka pildid on noorte enda poolt loodud.

SÜDAMLIK

Südamlikkus on üks esimesi märksõnu, mis kalendrit vaadates pähe tuleb. Pildid on loodud hoole ja armastusega ning teod pandud kirja mõeldes kõikidele inimestele, kes tegudest rõõmu saaksid tunda.

KINGITUS

Kalender on kihvt gift idea, sest jõuluajal on kõige tähtsam kinkida oma lähedastele aega ja rõõmurohkeid mälestusi, mis toovad meelerahu. Tegude Kalendrit kingikotti pakkides saad olla kindel, et kingid killukese õnne igasse päeva terveks järgnevaks aastaks.

KUNSTNIKUD

PRIIDU SMART

Priidu Saart — молодой фотограф, который помимо всего прочего любит совершать длительные путешествия на природу и фотографировать настоящую нетронутую природу.

ANNE HANNI

Anne Hanni — молодая художница, работающая графическим дизайнером. Она считает, что простота — это главное, и делает в основном искусство в скандинавском стиле.

ELO JOHANNA KUKLANE

Elo Johanna Kuklane- молодая мама и дизайнер. Ее цель — сделать детскую комнату вдохновляющей, принеся в нее минималистичных животных и добрые дела.

СОЗДАЙТЕ КАЛЕНДАРЬ САМИ

Вы можете стать дизайнером своего календаря. Выберите 12 лучших картинок о ваших приключениях, ярких рисунках или прекрасной семье. Создайте свой календарь сегодня.