Представлено 3 товара

Журнал счастья - блокнот целей и размышлений

Этот блокнот предназначен для того, чтобы провести вас через чудесный, вдохновляющий год, полный радости, мужества и удовлетворения. Мы надеемся, что вы найдете занятия и привычки, чтобы делать в будущем. В течение года записывайте свой опыт выполнения различных упражнений. Будьте благодарны за мелочи каждый день и наблюдайте за миром и радостью в ваших глазах. Запишите, что вы узнали из этих занятий и как вы уравновешиваете то, что важно для вас. В конце года оглянитесь на эти двенадцать месяцев и проанализируйте свой рост и развитие.

Почувствуйте настоящую гордость за свои достижения!

Скидка!
Первоначальная цена составляла 37.98 €.Текущая цена: 32.28 €.

Блокноты счастья SEIKist

Eriline Блокноты счастья - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne Блокноты счастья. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib Блокноты счастья.
  • Блокноты счастья ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga Блокноты счастья siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - Блокноты счастья on kohal paari päevaga
  • Loodame, et Блокноты счастья muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas Блокноты счастья seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #Блокноты счастья.

Milline Блокноты счастья valida?

  1. Mõtle, milline Блокноты счастья sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- Блокноты счастья.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni Блокноты счастья pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #Блокноты счастья.
Korduma kippuvad küsimused
Millal Блокноты счастья kohale jõuab?
Kui tellida Блокноты счастья tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Блокноты счастья jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. Блокноты счастья, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida Блокноты счастья?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane Блокноты счастья ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. Блокноты счастья on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui Блокноты счастья  ei sobi?
Kui sulle Блокноты счастья ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib Блокноты счастья toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas Блокноты счастья tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.